mashverat1

انجمن دانشجویی پیشگامان اتریش

دروود بر شما

این انجمن از گروهی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاههای مختلف اتریش تشکیل شده که در زمینه کارهای تحصیلی ، پذیرشی و اقامتی تجربه و فعالیت دارند .

*** ما نه موسسه هستیم و نه با هیچ موسسه یا شرکت اعزام دانشجویی در داخل یا خارج از ایران همکاری داریم .

هدف این تیم و انجمن دانشجویی در وحله اول راهنمایی شما دوستان برای آگاهی بیشتر است تا بتوانید خودتان به شخصه کارهای پذیرش تحصیلی یا ویزای تحصیلی اتریش را انجام دهید و به دلیل عدم آگاهی گرفتار موسسات اعزام دانشجو نشوید و مجبور به پرداخت هزینه های سرسام آور نباشید و در عوض اون هزینه و اون پولی که باید بابت پذیرش و ویزای تحصیلی به موسسه بدید رو با خودتون اینجا بیارین و خرج زندگی خودتون بکنین که معمولا هم هزینه بسیار بالایی هست که باهاش میشه هزینه چند ماه رو جبران کرد .

ما در این راه مدتها و سالهاست که فعالیت داریم ، در ابتدا از طریق وبساتهای اطلاع رسانی و سپس به صورت مستقل از طریق فیسبوک و به دلیل مشکلات دسترسی به فیسبوک در ایران ، بر آن شدیم تا به کمک دوست عزیز و خیری که زحمت طراحی و هزینه های این وبسایت را متقبل شد ( که نخواستن اسمی از ایشون برده بشه ) این وبسایت را راه اندازی کنیم تا به صورت یک وبسایت و مرجع کامل برای تحصیل و مهاجرت به اتریش در دسترس دوستان باشد و همه بتوانند از مطالب دسته بندی شده که حاصل تجربیات عملی ما در طی چند سال تحصیل و زندگی در اتریش است ، بهره مند شوند .

 

*** شما میتوانید در هر زمان با ما تماس بگیرید و سوالات خود را در رابطه با شرایط تحصیل ، راه روش های گرفتن پذیرش تحصیلی ، شرایط اخذ ویزا و ... بپرسید و ما قطعا به سوالات شما جواب خواهیم داد و برای این مشاوره هر چقدر هم که سوال داشته باشید مبلغی دریافت نخواهد شد و هدف ما، رسیدن شما به آگاهی کامل و جواب سوالاتتان میباشد . تمامی دوستانی هم که از طریق موسسات کارهای خود را انجام داده و در حال انجام هستند ، اگر سوالی دارند ما با کمال میل پاسخگو خواهیم بود.

ما به شما کمک میکنیم تا از هزینه های نجومی رهایی پیدا کنید و برای گرفتن پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیل هزینه های زیادی پرداخت نکنید .

 

تمامی افراد این انجمن خودشان به شخصه کارهای پذیرش را انجام داده اند و با تمامی موانع و مشکلات بر سر راه این پروسه آشنا هستند و با توجه به تعداد بالای تماسها و مشاوره ها در خصوص پرونده ای مختلف تجربیات بسیار ارزشمندی در این زمینه کسب کرده اند .

به واسطه ارتباط مستمر و دائمی ما با دانشگاهها و اداره مهاجرت اتریش ، تمامی قوانین جدید سریعا به دوستان اطلاع داده خواهد شد لذا همیشه از طریق کانال تلگرام ما یا نوار اخبار در بالای صفحه ، قوانین جدید را پیگیری کنید .

 

مهم : همچنین با توجه به اینکه بسیاری از دوستان علی الرقم اینکه ما تمام اطلاعات را در این وبسایت قرار داده ایم ، ولی به دلیل عدم تسلط به زبان یا نداشتن وقت مجبور میشوند دست به دامان موسسات شوند ، در نتیجه ما نیز میتوانیم کلیه کارهای پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی شما و نفرات همراه شما را انجام دهیم و قاعدتا با توجه به هدف این انجمن هزینه ای که بابت این کار پرداخت خواهید کرد بسیار ناچیز خواهید بود و قابل مقایسه با موسسات نیست و هزینه وقت وزمانی هست که یک یا دو نفری که درگیر پرونده شما هستند ، برای شما صرف کرده اند که تماما در آخر کار وبعد از مثبت شدن نتیجه دریافت میشود .

 

قسمتی از درآمد حاصل از امور پذیرش صرف فعالیت های فرهنگی و آموزشی برای دوستانی میشود که وارد اتریش میشوند تا بعد از ورود بدون آگاهی و به امان خدا رها نشوند و در اینجا نیز برای هر کاری و هر مرحله ای از تحصیل و زندگی مرجع و منبعی داشته باشند و همچنین با قوانین ضروری آشنایی لازم را پیدا کنند به این ترتیب که هر چند وقت یکبار میتینگهایی برگزار میشود تا با هم همفکری کنیم و مشکلات احتمالی خودتون رو در این جلسات بیان کنید و همچنین جزواتی در بدو ورود به شما داده خواهد شد که همگی توسط افراد این انجمن گردآوری شده و قطعا قسمت عمده ای از نیازها و سوالات مهم شما را در مورد شرایط تحصیل و زندگی در اتریش را شامل میشود .

 

همچنین ما در طول زندگی و تحصیل شما ، همواره در کنار شما هستیم و برای انجام کلیه امور میتوانید از ما مشاوره رایگان بگیرید و تا جایی که امکان داشته باشد میتوانیم ملاقاتهای حظوری نیز برای موارد خاص داشته باشیم .

 

در اتریش نه وکیل مهاجرت وجود دارد نه وکیل امور تحصیلی و این عناوین ساخته دست موسسات است و ما شخصا و بدون هیچ واسطه ای کارهای پذیرش را برای شما انجام میدهیم و با هیچ فرد یا موسسه یا شرکتی در داخل یا خارج از ایران فعالیت و همکاری نداریم .

برای آشنایی با روال کار ما در بخشهای مختلف ، لطفا به منوی" خدمات ما "مراجعه کنید در اونجا به طور کامل و دسته بندی شده روال کارها از مشاوره های رایگان گرفته تا کارهای روزهای اول شما بعد از ورود به اتریش توضیح داده شده .

 

هدف این انجمن رسیدن شما به اتریش بدون پرداخت هزینه های نجومی است و در این مسیر همواره و در تمام مراحل قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.

 

ما به طور خاص  در زمینه کشور اتریش فعالیت داریم  و به همین خاطر در همه زمینه ها به طور دقیق و کامل اطلاعات داریم و هدف ما رسیدن به یک جامعه ایرانی سالم و پویا در این کشور است که دیگر کسی از کسی نترسد که مبادا سر هم کلاه بزارن ، ما هم میخوایم مثل قومیت های دیگه به یک اتحاد برسیم و همه با هم دست به دست هم موفقیت رو لمس کنیم  .

و این مهم باید از یک جایی شروع شود و امیدواریم بتوانیم شروع کننده این حرکت باشیم .

 

ویرایش 05.2017 : با توجه به تصمیم در خصوص فعالیت قانونی در اتریش ، از تاریخ 01.05.2017 این انجمن به عنوان یک شرکت رسمی و ثبت شده در اتریش به فعالیت های خود مثل سابق ادامه میدهد 

 

قبل از هر تصمیمی با ما در ارتباط باشید تا با دید باز و آگاهی کامل کارها را انجام دهید .

 

میتوانید با ما از این طریق" تماس با ما " در ارتباط باشید .

Air Jordan 1 Mid "What The Multi-Color" For Sale