به انجمن ApplyAustria خوش آمدید

رفع نقص ویزای دانشجویی و همراه

ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ویزای دانشجویی و هزاران پرونده با شرایط مختلف،آماده ایم تا بهترین و کارسازترین اطلاعات را در اختیار شما قرار بدیم تا بتونین نقصی ویزای دانشجویی یا ویزای همراه خودتون رو برطرف کنید.

متاسفانه خیلی از دوستان وقتی نقصی میخورن دیگه نا امید میشن و اکثرا میگن که ما هرچی مدرک داشتیم فرستادیم و بازم ایراد گرفتن و دیگه کاریش نمیتونیم بکنیم و یا همون مدارک رو دوباره میفرستن که عملا هیچ فایده ای نداره یا بدون هدف و بدون اطلاعات کافی باز هم مدارک ناقص میفرستن و طبق قوانین جدید بعد از اولین نقصی در صورت عدم ارسال مدارک مناسب نامه بعدی ریجکتی هست.

ولی رفع نقص پروسه بسیار مهمی هست که نباید به راحتی ازش رد شد. خیلی از رفع نقص ها با کوچکترین تغییرات در مدارک حل شدنی هست فقط باید بدونین دقیقا ازتون چی خواسته و چرا نقصی زده. در ادامه با ما همراه باشید

پیگیری حضوری

آمار بالای پرونده های  مثبت ما به لطف پیگیری های حضوری ما در اداره اقامت اتریش هست

بررسی تخصصی مدارک

تیم ما با توجه به تجربیات پرونده های اخیر مدارک شما را قبل از ارسال به صورت دقیق و تخصصی بررسی میکند

آمار بالای رفع نقص

یکی از نقاط قوت ما آمار بالای مثبت در پرونده های رفع نقص ویزای دانشجویی هست

به روز ترین اطلاعات

ما آخرین و به روز ترین اطلاعات را در رابطه با ویزای دانشجویی و همراه در اختیار شما قرار میدهیم

مدت زمان رسیدگی

نتیجه رفع نقصی بعد از 1 تا 3 ماه  بعد از تحویل مدارک جدید مشخص میشود

ریجکت شدن

در صورت عدم قبولی رفع نقص 4 هفته زمان دارید به رای صادره شکایت کنید

مهلت رفع نقص

از لحظه دریافت نامه نقصی 14 روز زمان دارید تا مدارک جدید را ارائه کنید

دریافت مهلت بیشتر

ما میتوانیم برای شما از آفیسر مهلت بیشتری جهت آماده کردن مدارک بگیریم

نقص ویزا

معمولا 1 تا 3 ماه بعد از درخواست احتمال دریافت نقصی هست

شانس قبولی مدارک

ما بعد از بررسی مدارکتون به شما میگیم که چقدر شانس برای قبولی دارید

ریجکتی ویزای دانشجویی

راه حل ها بعد از دریافت  نامه ریجکتی ویزای دانشجویی

در صورتی که مدارک رو برای رفع نقص ارسال کرده باشید و مورد قبول قرار نگرفته باشه معمولا دیگه نقصی مجدد براتون نمیاد و نامه ای دریافت میکنید که  درخواست ویزای شما رد شده .

بعد از دریافت این نامه که یا به صورت ایمیل هست یا دریافت حضوری در سفارت اتریش ، 4 هفته زمان دارین با ارائه مستندات و مدارک لازم نسبت به رای صادره اعتراض کنید .

این مرحله خیلی خیلی مهم هست و حتما باید با دقت کامل مدارک بررسی بشه و دلایلی که پرونده شما ریجکت شده به صورت حقوقی مورد رازیابی قرار بگیره. معمولا برای هر بند از دلایل ریجکتی استناد میشه به یک بند و ماده از قوانین مصوب در زمینه ویزا در کشور اتریش و در این مرحله باید با دقت اون قوانین و تبصره و ماده هاش رو به دقت مطالعه کرد و با آفیسر پرونده مکاتبه کرد برای توضیح دقیق تر با توجه به اون بند از قانون که در نامه ذکر شده. خیلی مواقع دلایل ریجکتی خیلی کلی در نامه ذکر میشه و وقتی به بند قانونی که ذکر شده مراجعه میشه موارد خیلی وسیعی رو در بر میگیره و باید حتما بفهمین که به کدوم دلیل اصلی بوده که از اون مدرک ایراد گرفتن و قبولش نکردن.

خیلی از دوستان وقتی کار به اینجا میرسه دیگه بیخیال میشن چون فکر میکنن که دیگه با اعتراض  هم کاری نمیشه کرد ولی ما خیلی پرونده داشتیم که به دلیل عدم آگاهی در مرحله رفع نقص مدارک اشتباهی ارائه کردن و در مرحله اعتراض به حکم ریجکتی با بررسی دقیق و ارائه مدارک درست موفق به دریافت ویزاشون یا ویزای همراهشون شدن .

حتما بعد از دریافت نامه ریجکتی با ما تماس بگیرین تا شرایط شما رو بررسی کنیم تا بتونین از ثبت یک ریجکتی در پرونده ویزای شنگن خودتون جلوگیری کنین.

برای استفاده از خدمات مشاوره تخصصی ما از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

راههای تماس با ما :